Komisje Rady Miasta Sopotu - kadencja 2014-2018 

 

 

1.      Komisja Strategii Rozwoju i Finansów Miasta

  1. Grzegorz Wendykowski - przewodniczący
  2. Aleksandra Gosk  - wiceprzewodnicząca
  3. Grażyna Czajkowska                  
  4. Barbara Gierak-Pilarczyk
  5. Jarosław Kempa  
  6. Piotr Meler
  7. Jerzy Smolarek

     
2.      Komisja Architektury i Urbanistyki

  1. Jarosław Kempa - przewodniczący
  2. Tomasz Lipiński - wiceprzewodniczący 
  3. Barbara Gierak-Pilarczyk
  4. Piotr Meler

                        
3.      Komisja Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska

  1. Tomasz Lipiński - przewodniczący
  2. Paweł Kąkol - wiceprzewodniczący      
  3. Wieczesław Augustyniak
  4. Anna Łukasiak
  5. Lesław Orski                   

 
4.      Komisja Oświaty

  1. Piotr Bagiński - przewodniczący
  2. Marcin Stefański - wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Kałużny             
  4. Anna Łukasiak    
  5. Jerzy Smolarek    

 
5.      Komisja Kultury, Promocji i Współpracy Zagranicznej

  1. Anna Łukasiak - przewodnicząca
  2. Tomasz Lipiński - wiceprzewodniczący
  3. Wojciech Fułek
  4. Aleksandra Gosk 
  5. Jerzy Hall                        
  6. Andrzej Kałużny             
  7. Michał Stróżyk    

 
6.      Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Uzdrowiska

  1. Maria Filipkowska-Walczuk - przewodnicząca
  2. Grażyna Czajkowska                 
  3. Zbigniew Duzinkiewicz             
  4. Barbara Gierak-Pilarczyk           
  5. Andrzej Kałużny                        

 
7.      Komisja Bezpieczeństwa, Przestrzegania Prawa i  Statutu Miasta

  1. Marcin Stefański - przewodniczący
  2. Lesław Orski - wiceprzewodniczący                             
  3. Maria Filipkowska-Walczuk       
  4. Paweł Kąkol
  5. Piotr Meler                                 

 
8.      Komisja Sportu, Turystyki i Młodzieży

  1. Lesław Orski - przewodniczący
  2. Jerzy Smolarek - wiceprzewodniczący   
  3. Jerzy Hall                                    
  4. Bartosz Łapiński 
  5. Marcin Stefański                        

 
9.      Komisja Lokalowa i Budżetu Obywatelskiego 

  1. Zbigniew Duzinkiewicz - przewodniczący
  2. Grzegorz Wendykowski - wiceprzewodniczący           
  3. Wieczesław Augustyniak           
  4. Grażyna Czajkowska      
  5. Bartosz Łapiński                        

                 
10.  Komisja Rewizyjna

  1. Aleksandra Gosk - przewodnicząca
  2. Piotr Bagiński                 
  3. Zbigniew Duzinkiewicz 
  4. Paweł Kąkol  
 


Liczba odwiedzin : 1383
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miasta Sopotu
Osoba wprowadzająca informację : Arkadiusz Górski
Osoba odpowiedzialna za informację : Beata Szetela
Czas wytworzenia: 2014-12-09 13:11:13
Czas publikacji: 2017-04-05 07:45:13
Data przeniesienia do archiwum: Brak